KONTAKT

vi er her for dig – når du har tid

DB+

skal vi ikke starte med en snak?

Kontaktinfo

NIMO Company ApS
Persillegade 6
DK-6200 Aabenraa
Cvr: 31348129

Tlf: +45 74 62 07 02
Email: info@nimocompany.com

Telefontider: 
Man-Fre 09.00 – 15.00

hvem er

NIMO Company

Vi har været her siden 2008 og et eller andet sted i dit hjem, står der helt sikkert et af vores produkter. Hvis du er blevet nysgerrig på at læse lidt mere om os – så klik her.

Daniél Mols

Director / Owner
mols@nimocompany.com

Ole Nissen

Director / Owner
ole@nimocompany.com

Lars Heiselberg

Head of Sales / Partner
lars@nimocompany.com

Mikkel Hansen

Purchase Manager
mikkel@nimocompany.com

Pia Mylin

Product Manager
pia@nimocompany.com

Niels Olsen

Product Manager
niels@nimocompany.com

Dan Colmorn

Head of Marketing / Development
dan@nimocompany.com

Mei Wo Ng

Purchase Assistant
mei@nimocompany.com

Britt Ravn

Sales Assistant
britt@nimocompany.com

Annika Lorenzen

Back Office
annika@nimocompany.com

Anders Petersen

Elev marketing
anders@nimocompany.com

Lad os arbejde sammen
om at bygge noget stort!

Bliv en af vores samarbejdspartnere og lad os udvikle de fede produkter, der skaber værdi for jer og jeres kunder.